Hakkimizda

Vovo Media Vizyon ve Misyon

 

Vovo Media, gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte medya ve yazılım sektöründe 2019’dan beri müşterilerinin ortaya çıkan ihtiyaçlarını karşılayan bir ekiptir. Müşteriye kaliteli, doğru ve zamanında hizmet ve ürün vermeyi amaç edinen Vovo Media, her biri kendi alanında uzman ekibiyle birlikte, yazılım sektöründe birbirinden farklı birçok alanda hizmet vermektedir. Yaptığı projelerle en iyi performansı yakalamayı amaçlayan Vovo Media, çeşitli iletişim araçlarıyla internet kullanıcılarının sorularını cevaplamak için kolay erişime sahiptir.

 

Vovo Media Hizmetleri

 

Web tasarımı, SEO çalışması, e-ticaret, mobil uygulama, sosyal medya yönetimi, AdWords çalışması, reklam yönetimi, dijital müzik dağıtımı ve sanatçı danışmanlığı alanlarında hizmet veren Vovo Media, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarına sahiptir. Vovo Media, müşterilerine dijital dünyanın kapılarını aralayarak medya ve yazılım sektörünü dijital teknolojiyle birleştirerek hizmet vermektedir.

 

Vovo Media’nın Türkiye’nin önde gelen firmalarından referansları mevcuttur. Müşterilerine kullanımı kolay, arama motorlarında öne çıkan, sektöre özel altyapıya sahip hizmetler veren Vovo Media’da internet kullanıcılarının web sitesinde daha kolay gezinmesi, profesyonel kodlama dili yeteneğiyle arama motorlarında öne çıkan sayfaların oluşturulması, her sektöre özel ve birbirinden farklı temaların oluşturulması sağlanır.

 

Vovo Media takip ettiği son dönemin teknolojileriyle birlikte müşterilerinin projelerini kaliteli, verimli ve müşteri memnuniyetine uygun olarak yapmayı amaç eder ve bunun için çalışır.