Instagram Selfie Video Hatası

  • 6 Ekim 2022
  • Vovo Media
  • 3 min read

Instagram Selfie Video Hatası

Instagram uygulamasında zaman zaman bazı hatalar görülmektedir. Bu hatalardan biri de Instagram selfie video hatası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı kullanıcılar selfie video çektiklerinde bir süre beklerler.

Yüklenme bittikten sonra Instagram tarafından ‘’selfie video yükleme tamamlandı’’ şeklinde bir bildiri gelir. Ancak video yüklenmeden sayfa bu şekilde kalmaktadır. Bu takılı kalma durumu bazı kişilerde anlık olarak ortadan kaybolur. İkinci yüklemede çözülür. Bazı kişilerde ise birkaç saat, birkaç gün ya da birkaç ay şeklinde de sorun devam etmektedir.

Bu sorunun çözümü için ilk olarak Instagram uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Eğer ki sorun yine çözülmediyse o halde Instagram destek hattı ile irtibat kurarak instagram selfie video hatası ile ilgili destek talebinde bulunmalısınız.

Instagram Selfie Video Doğrulama

İnstagram uygulaması günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Uygulama bu denli sevildiğinden çok sayıda yenilik de beraberine gelmektedir. Bu yenilikler ile beraber zaman zamaj hatalar da yaşanmaktadır. Bunca yoğun bir uygulama üzerinde nazım kullanıcıların ufak hatalar ile karşı karşıya kalması oldukça doğal bir durumdur.

Uygulama üzerinde sık olmasa da bazı kullanıcıların karşılaştıkları sorunlardan biri de Instagram selfie video doğrulama şeklindedir. Aslında bu durum bir sorundan ziyade Instagram tarafından hesabınızın şüpheli bir duruma maruz kalması sonucunda uyguladığı bir yaptırım şeklinde ortaya çıkmaktadır

Bu yaptırım sayesinde uygulama sizden bir selfie çekmenizi ve hesabın gerçek kullanıcısı olduğunuzu bu şekilde ispat etmenizi beklemektedir. Eğer ki bu sorun sonrasında selfie çektikten sonra bile hala devam eden bir durum var ise o halde görsel içeriklerini inceleyerek o içerikler deki en benzeyen haliniz ile bir selfie çekmelisiniz.

Örnek olarak sık sık kırmızı ruj kullanarak içeriklerinizi oluşturuyorsanız instagram algoritmasının sizi daha kolay tanıması için kırmızı ruj kullanarak selfi Doğrulama yapmalısınız.

Instagram Selfie Video Sorunu

Instagram Selfie Video sorununuz pek çok denemenize rağmen halen daha devam ediyor ise o halde uygulamanın neden sizi böyle bir sorun ile karşılaştırdığını bulmanız ve onu çözmemiz gerekmektedir.

Bu durum genellikle hesabınızın size ait olmadığı daha doğrusu telefonunuzda o an açık olan uygulamanın gerçekten de hesap sahibi tarafından kullanılıp kullanılmadığı konusunda Instagram’ın şüphe duyduğu durumlarda ortaya çıkmaktadır.

Bu duruma hangi eyleminizin neden olduğunu bulabilir ve ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için uygulama talimatlarını takip edebilir ya da Instagram yetkilileri ile irtibata geçerek kendilerinin durumu düzeltmesini talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir